Створити інтернет-магазин

Ми спеціалізуємося на створенні інтернет-магазинів у бюджетному сегменті для малого та середнього бізнесу. Наші сайти розроблені на платформі OpenCart з відкритим вихідним кодом, що забезпечує легкість у зміні та доопрацюванні. Структура та функціонал засновані на кращих практиках провідних онлайн-магазинів та протестовані на ефективність продажів, завдяки чому наші сайти демонструють високу та стабільну конверсію.

Ми також пропонуємо повний спектр послуг з доопрацювання, підтримки, настроювання реклами та SEO-оптимізації. Принцип нашої роботи – прозорість: ми не утримуємо сайти на своєму хостингу, не вимагаємо щомісячних платежів та не прив'язуємо клієнтів до себе.

З нами ви отримуєте надійне та гнучке рішення, адаптоване до ваших бізнес-потреб, за допомогою професійної команди.

300+ сайтів

Розробили сайтів з 2019 року
90% з який працює та щоденно продає

До 30 000 грн.

Конкурента ринкова вартість
Моніторимо ціни кожного тижня

БЕЗ ЛІМІТІВ

Необмежена кількість товарів
Взагалі немає ніяких лімітів

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

Повна незалежність від нашої компанії
Ви в праві працювати з ким завгодно

Приклади сайтів наших клієнтів
Ціна на розробку сайта
Стандартний інтернет-магазин
 • Встановлення кольорової гами
 • Базове наповнення сайту
 • Завантаження товару з Prom.ua (YML)
 • Встановлення Української мови
 • Налаштування Email повідомлень
 • Консультація по роботі з сайтом
 • Оцінка технічних доопрацювань
 • Хостинг сайту 90 днів + гарантія
 • Інструкція по роботі з сайтом
 • Консультація по роботі з сайтом до 2-ух год.
 • Завантаження сайту на хостинг замовника
 • Підключення доменного імені замовника
30 000 грн.

20 000 грн.

Продумали основні сторінки сайту
Головна сторінка
Головна сторінка
Категорія товару
Категорія товару
Сторінка товару
Сторінка товару
Оформлення замовлення
Оформлення замовлення
Система управління сайтом

Ми при створенні веб-сайтів воліємо використовувати CMS OpenCart. Це надійна платформа, яка існує вже більше 10 років і призначена для розробки сучасних інтернет-магазинів з обмеженим бюджетом. Відкритий вихідний код робить систему доступною для будь-яких модифікацій, навіть для новичків у програмуванні.

За нашими підсчетами, на базі OpenCart створено понад 10 000 успішно працюючих інтернет-магазинів. Наш веб-сайт включає в себе практично всі основні можливості OpenCart і забезпечує можливість установки як безкоштовних, так і платних доповнень з маркетплейса OpenCart.

Якщо вам потрібен надійний і економічний інтернет-магазин, OpenCart - це оптимальне рішення для управління вашим сайтом.

Сучасні технології розробки

Ми створюємо сайти з урахуванням сучасних технологій, зберігаючи доступні ціни. Під час розробки ми завжди використовуємо перевірені та надійні інструменти. Для верстки сайту ми застосовуємо останню стабільну версію фреймворку Bootstrap 5, а для інтерактивності вибираємо популярну бібліотеку jQuery 3.

Вибір таких популярних технологій розширює коло фахівців, здатних підтримувати та розвивати ваш сайт, а також знижує вартість робіт. Крім того, використання даного стеку технологій забезпечує легкість заміни виконавця у майбутньому без втрати функціональності та якості.

Серверні налаштування, для ідеальної роботи сайта: PHP 7.2, MySQL 5.7, SSD 10GB+, Memory 512MB+

Можливість доопрацювання веб-сайту

Повністю відкритий вихідний код надає можливість впровадження будь-яких технічних та графічних покращень. Клієнт може співпрацювати з будь-якою компанією, що працює з CMS OpenCart, скориставшись підтримкою більш ніж 10 000 програмістів із спільноти. Ці фахівці здатні здійснювати розробку та підтримку сайтів на найвищому рівні.

Крім того, наша компанія надає додаткові послуги з інтеграції власних модулів та ексклюзивних доробок на запит клієнта. Таким чином, ми гарантуємо можливість розширення функціональності сайту відповідно до індивідуальних потреб замовника.

Відповіді на поширені запитання

На сам перед ми працюємо з 2019 року та розробили понад 300 сайтів. Постійно аналізуємо конкурентів та формуємо ціно згідно ринку. Стартова ціна на розробку стандартного інтернет-магазину 30 тис. грн.

В ціну врахована тільки розробка сайту під ключ, без послуг з маркетингу та без нестандартних функціональних або дизайнерських рішень. Ціна адекватна, ціна/якість!

У нас вже є певний список готових модулів, які може придбати наш поточний клієнт для свого сайту. Такі модулі ставляться в гарантійний період (до моменту вивантаження на хостинг) та тільки на наші сайти. Також можна робити унікальні доопрацювання за побажаннями клієнта, для цього робиться попередня оцінка вартості та розраховується індивідуально.

З чужими сайтами ми не працюємо, це незручно, довго та не етично. Ми можемо створити кращий!

На сам перед сайт - це інструмент, який просто допомагає організувати можливість показати ваші товари клієнтам, та надати можливість їх зручно придбати. Тобто фактично сайт дає не продажі/гроші, а можливість їх заробити.

Наприклад за допомогою товарної реклами Google Shopping, якщо товар має попит та конкурентну ціну, ви можете отримати продажі в перший день запуску реклами. SEO просування дає результати від півроку, після завершення повного фронту робіт.

Ми гарантуємо розробити якісний сайт, згідно узгоджених умов, який буде відповідати всім сучасним стандартам. Також надамо гарантію 90 днів та розміщення сайту на наших серверах на гарантійний період.

Сайти розробляються на системі OpenCart 3.0.1.1.
Також використовуються такі технології як: HTML5, CSS3, Bootstrap 5, JS, jQuery 3 та інші.

Серверні налаштування: PHP 7.2, MySQL 5.7, SSD 10GB+, Memory 512MB+

Сайт можна синхронізувати з будь-якою CRM-системою чи 1С. Для цього потрібно встановити існуючий модуль або зробити доопрацювання сайту, в разі відсутності модуля.

В ціну на розробку сайту не входить синхронізація, тому як у кожної компанії свої індивідуальні протреби.