Розробка інтернет-магазинів та реклама

Компанія Моносайт, заснована у 2019 році, спеціалізується на розробці інтернет-магазинів та сайтів для бізнесу. Ми реалізували понад 100 проектів, зібравши міцну команду з 10+ фахівців, що дозволяє нам ефективно вести безліч проектів одночасно та надавати послуги з реклами в Google, SEO та соціальних мережах.

Наша філософія будується на свободі вибору для клієнтів та повної прозорості у співпраці. Ми не обмежуємо клієнтів та надаємо партнерство, де вони не прив'язані до нашої компанії. Результати роботи залишаються на стороні клієнта, даючи їм повний контроль над процесом та незалежність. Цей підхід забезпечує клієнтам впевненість та комфорт, дозволяючи їм приймати рішення відповідно до їхніх потреб та інтересів.

5 Років

Досвіду в ecommerce

10+ Експертів

Сертифікованих спеціалістів

100 Сайтів

Створених веб-сайтів

Пропонуємо створити сайт

Наша компанія здатна розробити інтернет-магазин, який не лише відповідатиме стандартам лідерів ринку, але й надасть вам високу конкурентоспроможність у вашій галузі. Ми використовуємо відкритий вихідний код на базі популярної платформи OpenCart, що забезпечує легкість налаштування відповідно до ваших потреб, і зможемо виконати проект у найкоротші терміни. Надаючи гарантію на нашу роботу, ми передамо повні права на сайт, який можна буде розмістити на вашому хостингу.

Ми також укласти договір, який підтвердить всі умови співпраці, та надамо попередній перегляд готового сайту, щоб ви могли побачити його зовнішній вигляд до початку роботи. В даному випадку ви отримуєте готовий продукт, якби купували товар у магазині.

Детальніше про сайти
Просування в Google SEO

Ми проводимо спеціальні технічні роботи, спрямовані на покращення позицій вашого сайту у пошуковій системі Google. Як офіційні партнери Google, ми співпрацюємо з багатьма досвідченими спеціалістами з маркетингу. Наш підхід до просування сайтів включає роботу виключно зі своїми проектами, що забезпечує нашим клієнтам високий рівень уваги та ефективності.

Крім того, ми не стягуємо щомісячні платежі і наголошуємо тільки на тих роботах, які клієнт не може виконати самостійно, гарантуючи максимальну цільову результативність.

Детальніше про SEO
Реклама Google Adwords

Ми пропонуємо комплексні послуги із залучення нових клієнтів через рекламу Google AdWords. Як офіційні партнери Google, ми налаштовуємо повноцінну рекламу в Google, використовуючи всі ефективні інструменти, включаючи Google Merchant Center (Google Shopping) та performance max. Наші послуги доступні тільки для діючих клієнтів, і ми працюємо тільки з унікальними тематиками, щоб уникнути конфлікту між нашими клієнтами.

Ми не стягуємо щомісячні платежі, а за потреби підключаємо фахівців лише у потрібний момент. Після налаштування ви отримуєте готовий рекламний кабінет та інструкції щодо його використання. Наша мета – забезпечити вашому бізнесу ефективну присутність в інтернеті, збільшуючи кількість потенційних клієнтів та покращуючи вашу видимість у пошукових системах.

Детальніше про Google ADS
Реклама Facebook / Instagram

Ми надаємо послуги з настроювання таргетованої реклами в соціальних мережах Facebook та Instagram, грамотно виконуючи повне настроювання та ефективно формуючи рекламні оголошення. Як офіційні партнери Meta Business ми маємо доступ до широкої мережі кваліфікованих дизайнерів і маркетологів. Ми суворо дотримуємося принципу роботи тільки з власними клієнтами, не приймаючи в роботу два однакові проекти одночасно. Це гарантує нашим клієнтам індивідуальний підхід та повну увагу до їхніх потреб та цілей.

Ми налаштовуємо рекламні кампанії безпосередньо на стороні клієнта, забезпечуючи контроль та прозорість процесу. Не стягуючи щомісячних платежів, ми віддаємо перевагу одноразовій оплаті за налаштування реклами. Крім того, ми готові запропонувати додаткові послуги за бажанням клієнта, щоб максимально задовольнити його потреби та цілі.

Відповіді на поширені запитання

На сам перед ми працюємо з 2019 року та розробили понад 300 сайтів. Постійно аналізуємо конкурентів та формуємо ціно згідно ринку. Стартова ціна на розробку стандартного інтернет-магазину 30 тис. грн.

В ціну врахована тільки розробка сайту під ключ, без послуг з маркетингу та без нестандартних функціональних або дизайнерських рішень. Ціна адекватна, ціна/якість!

Ми невелика компанія і можемо працювати тільки з певною кількістю проектів. Для пришвидшення своєї роботи та заощадження коштів клієнта ми розробили певні алгоритми та правила роботи

У нас вже є певний список готових модулів, які може придбати наш поточний клієнт для свого сайту. Такі модулі ставляться в гарантійний період (до моменту вивантаження на хостинг) та тільки на наші сайти. Також можна робити унікальні доопрацювання за побажаннями клієнта, для цього робиться попередня оцінка вартості та розраховується індивідуально.

З чужими сайтами ми не працюємо, це незручно, довго та не етично. Ми можемо створити кращий!